Alle Kampe – Alle Hold

Her er en en liste, med alle holds kommende kampe i 1. halvsæson 2019/20 .

  • Furesø 3 - Allerød 3 mandag, 27 januar 2020  19:00 - 22:00
  • Ballerup 4 - Furesø 2 tirsdag, 28 januar 2020  19:00 - 22:00
  • Cito 1 - Furesø 5 tirsdag, 28 januar 2020  19:30 - 22:00
  • Ballerup 6 - Furesø 7 onsdag, 29 januar 2020  19:00 - 22:00
  • Furesø 4 - Allerød 6 onsdag, 29 januar 2020  19:30 - 22:00
  • Furesø 6 - Esrum 3 onsdag, 29 januar 2020  19:30 - 22:00
  • Furesø 1 - Jægerspris 1 torsdag, 30 januar 2020  19:00 - 22:00
  • Furesø 2 - Allerød 4 mandag, 03 februar 2020  19:00 - 22:00
  • Frederiksværk 4 - Furesø 6 tirsdag, 04 februar 2020  19:00 - 22:00
  • Fredensborg 2 - Furesø 4 tirsdag, 04 februar 2020  19:45 - 22:00
  • Helsingør 2 - Furesø 1 onsdag, 05 februar 2020  19:30 - 22:00
  • Furesø 7 - Smørum 1 onsdag, 05 februar 2020  19:30 - 22:00
  • Furesø 5 - Brønshøj 9 onsdag, 05 februar 2020  19:30 - 22:00
  • Jægerspris 2 - Furesø 3 torsdag, 06 februar 2020  19:30 - 22:00
  • Østdanske Senior Mesterskaber lørdag, 08 februar 2020  08:00 - 20:00 Farum Arena, Stavnsholtvej 41, 3520 Farum, Danmark
  • Ungdom Dragør 1 - Furesø 1 lørdag, 08 februar 2020  10:00 - 12:00 Hollænder­hallen
  • Ungdom Vig 1 - Furesø 1 lørdag, 08 februar 2020  12:00 - 14:00 Hollænder­hallen
  • Østdanske Senior Mesterskaber søndag, 09 februar 2020  08:00 - 20:00 Farum Arena, Stavnsholtvej 41, 3520 Farum, Danmark
  • Københavns BTK 10 - Furesø 8 mandag, 17 februar 2020  20:00 - 21:00 Kignæs­hallen
  • Helsingør 6 - Furesø 8 mandag, 17 februar 2020  21:00 - 22:00 Kignæs­hallen
  • Veteran Furesø 1 - Dragør 1 lørdag, 22 februar 2020  10:00 - 11:45 Farum Arena
  • Veteran Jægerspris 1 - Furesø 2 lørdag, 22 februar 2020  10:00 - 11:45 Kignæs­hallen
  • Veteran Hvidovre - Furesø 2 lørdag, 22 februar 2020  12:00 - 14:00 Kignæs­hallen
  • Veteran Allerød 1 - Furesø 1 lørdag, 22 februar 2020  12:00 - 14:00 Farum Arena
  • Ungdom Furesø 1 - Dragør 1 søndag, 23 februar 2020  10:00 - 12:00 Farum Arena
  • Ungdom Furesø 1 - Slagelse 2 søndag, 23 februar 2020  14:00 - 16:00 Farum Arena
  • Furesø 1 - Allerød 2 mandag, 24 februar 2020  19:00 - 22:00
  • Furesø 3 - Ballerup 3 mandag, 24 februar 2020  19:00 - 22:00
  • Herlev 6 - Furesø 2 tirsdag, 25 februar 2020  19:30 - 22:00
  • Hillerød GI 10 - Furesø 7 onsdag, 26 februar 2020  19:30 - 22:00
  • Københavns BTK 8 - Furesø 5 onsdag, 26 februar 2020  19:30 - 22:00
  • Furesø 4 - Jægerspris 3 onsdag, 26 februar 2020  19:30 - 22:00
  • Furesø 6 - Dalby 1 onsdag, 26 februar 2020  19:30 - 22:00
  • Furesø 3 - Brønshøj 6 mandag, 02 marts 2020  19:00 - 22:00
  • Brønshøj 4 - Furesø 2 tirsdag, 03 marts 2020  19:30 - 22:00
  • Allerød 7 - Furesø 6 tirsdag, 03 marts 2020  19:30 - 22:00
  • Kildeskoven 4 - Furesø 4 onsdag, 04 marts 2020  19:00 - 22:00
  • Furesø 7 - Frederiksværk 5 onsdag, 04 marts 2020  19:30 - 22:00
  • Furesø 5 - B 77 7 onsdag, 04 marts 2020  19:30 - 22:00
  • Herlev 3 - Furesø 1 torsdag, 05 marts 2020  19:30 - 22:00
  • Kredskampe ØBTU veteran - Amager lørdag, 07 marts 2020  09:00 - 15:30
  • Furesø 1 - Frederiksberg BTK 2 mandag, 09 marts 2020  19:00 - 22:00
  • Furesø 2 - KFUM 1 mandag, 09 marts 2020  19:00 - 22:00
  • Gladsaxe 5 - Furesø 8 mandag, 09 marts 2020  19:30 - 20:45 Remisen
  • Furesø 8 - Gladsaxe 3 mandag, 09 marts 2020  20:45 - 22:00 Remisen
  • Frederiksberg BTK 7 - Furesø 5 tirsdag, 10 marts 2020  18:30 - 22:00
  • Hillerød GI 7 - Furesø 3 onsdag, 11 marts 2020  19:30 - 22:00
  • Furesø 4 - Virum 6 onsdag, 11 marts 2020  19:30 - 22:00
  • Furesø 6 - Helsingør 5 onsdag, 11 marts 2020  19:30 - 22:00
  • Furesø 3 - Team Egedal 2 mandag, 16 marts 2020  19:00 - 22:00
  • Frederiksværk 2 - Furesø 1 tirsdag, 17 marts 2020  19:30 - 22:00
  • Fredensborg 3 - Furesø 6 tirsdag, 17 marts 2020  19:45 - 22:00
  • Furesø 7 - Herlev 10 onsdag, 18 marts 2020  19:30 - 22:00
  • Hillerød GI 8 - Furesø 4 onsdag, 18 marts 2020  19:30 - 22:00
  • HBK 89 1 - Furesø 2 torsdag, 19 marts 2020  19:30 - 22:00
  • Ungdom Frederiksværk 1 - Furesø 1 lørdag, 21 marts 2020  10:00 - 12:00 Arresø Skole
  • Muligvis kredskampe mandag, 23 marts 2020  19:05 - 22:00
  • Muligvis kredskampe tirsdag, 24 marts 2020  19:05 - 22:00
  • Muligvis kredskampe onsdag, 25 marts 2020  19:05 - 22:00
  • Muligvis kredskampe torsdag, 26 marts 2020  19:05 - 22:00
  • Ungdom Vig 1 - Furesø 1 lørdag, 28 marts 2020  10:00 - 12:00 Frihedens Idrætscenter
  • VET DIV Furesø 1 - Københavns BTK 2 lørdag, 28 marts 2020  10:30 - 12:30 Frederiksborg Centret
  • Ungdom Hvidovre 2 - Furesø 1 lørdag, 28 marts 2020  12:00 - 14:00 Frihedens Idrætscenter
  • VET DIV Furesø 2 - Herlev 2 lørdag, 28 marts 2020  13:00 - 15:00 FrederiksborgCentret
  • VET DIV Triton 2 - Furesø 1 lørdag, 28 marts 2020  13:00 - 15:00 FrederiksborgCentret
  • VET DIV Københavns BTK 2 - Furesø 2 lørdag, 28 marts 2020  15:30 - 17:30 FrederiksborgCentret
  • Muligvis kredskampe mandag, 30 marts 2020  20:05 - 22:00
  • Muligvis kredskampe tirsdag, 31 marts 2020  20:05 - 22:00
  • Muligvis kredskampe onsdag, 01 april 2020  20:05 - 22:00
  • Muligvis kredskampe torsdag, 02 april 2020  20:05 - 22:00
  • Kredsfinaler - pointfinale lørdag, 18 april 2020  08:00 - 17:00 Valby Hallen, Julius Andersens Vej 3, 2450 København, Danmark
  • Kredsfinaler - pointfinale søndag, 19 april 2020  08:00 - 17:00 Valby Hallen, Julius Andersens Vej 3, 2450 København, Danmark