Kamp Program (alle hold)

Her en en oversigt over alle kommende kampe i kronologisk orden for alle Furesø BTK’s hold

  • Furesø 2 - Allerød 2 13. december 2021  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 3 - Jægerspris 2 13. december 2021  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • AIF 3 - Furesø 7 13. december 2021  19:30 - 21:45 Brøndagerskolen (10. element)
  • Brønshøj 7 - Furesø 4 14. december 2021  19:30 - 21:45 Grøndal MultiCenter
  • Furesø 5 - Jægerspris 3 15. december 2021  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 6 - Vakant 1 15. december 2021  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Københavns BTK 2 - Furesø 1 15. december 2021  19:00 - 21:45 Remisen
  • Furesø 2 - Gladsaxe 1 3. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 3 - Team Egedal 2 3. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Gladsaxe 4 - Furesø 7 4. januar 2022  19:30 - 21:45 Gladsaxe Stadion
  • Furesø 4 - Hillerød GI 8 5. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 6 - Dalby 1 5. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Vakant 1 - Furesø 5 5. januar 2022  19:00 - 21:45
  • Herlev 5 - Furesø 1 5. januar 2022  19:30 - 21:45 Kildegårdskolen Vest
  • Furesø 1 - Brønshøj 1 10. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Esrum 3 - Furesø 6 11. januar 2022  19:30 - 21:45 Tingbakkehallen
  • Furesø 5 - Frederiksværk 2 12. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 7 - Hakoah 4 12. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Herlev 8 - Furesø 4 12. januar 2022  19:30 - 21:45 Kildegårdskolen Vest
  • DTU 2 - Furesø 3 13. januar 2022  19:00 - 21:45 Danmarks Tekniske Universitet
  • Brønshøj 2 - Furesø 2 13. januar 2022  19:30 - 21:45 Grøndal MultiCenter
  • Furesø 2 - Team Egedal 1 17. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 3 - Kildeskoven 2 17. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Slangerup 1 - Furesø 5 18. januar 2022  19:30 - 21:45 Slangerup Idræts- og Kulturcenter
  • Gundsølille 2 - Furesø 7 18. januar 2022  19:45 - 21:45 Gundsølillehallen
  • Furesø 4 - Vakant 2 19. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 6 - Frederiksværk 3 19. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • CIK 1 - Furesø 1 20. januar 2022  19:00 - 21:45 CIK´s lokaler
  • Furesø 1 - Frederiksberg BTK 3 24. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Ballerup 4 - Furesø 4 25. januar 2022  19:00 - 21:45 Tapeten
  • Esrum 1 - Furesø 2 25. januar 2022  19:30 - 21:45 Tingbakkehallen
  • Furesø 5 - Hillerød GI 7 26. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 7 - B 77 6 26. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Smørum 1 - Furesø 6 26. januar 2022  19:00 - 21:45 Smørum Idrætscenter (Hal 3)
  • Helsingør 5 - Furesø 3 27. januar 2022  19:30 - 21:45 Idrætscenter Løvdal
  • Furesø 2 - Jægerspris 1 31. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 3 - Brønshøj 5 31. januar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Esrum 2 - Furesø 5 1. februar 2022  19:30 - 21:45 Tingbakkehallen
  • Furesø 4 - Fredensborg 3 2. februar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 7 - Jægerspris 5 2. februar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Virum 4 - Furesø 1 2. februar 2022  19:00 - 21:45 Virumhallen
  • Hillerød GI 10 - Furesø 6 2. februar 2022  19:30 - 21:45 Royal Stage
  • Furesø 1 - Stefan 1 21. februar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 5 - Gladsaxe 2 23. februar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 6 - Jægerspris 4 23. februar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Virum 5 - Furesø 3 23. februar 2022  19:00 - 21:45 Virumhallen
  • Frederiksberg BTK 9 - Furesø 7 24. februar 2022  19:15 - 21:45 Skolen ved Nordens Plads (Østsalen)
  • Herlev 4 - Furesø 2 24. februar 2022  19:30 - 21:45 Kildegårdskolen Vest
  • Fredensborg 4 - Furesø 4 24. februar 2022  19:45 - 21:45 Wilhelmsro hallen
  • Furesø 2 - Ballerup 2 28. februar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 3 - Allerød 3 28. februar 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Ballerup 6 - Furesø 6 2. marts 2022  19:00 - 21:45 Tapeten
  • Furesø 4 - Kildeskoven 4 2. marts 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 7 - Hillerød GI 9 2. marts 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Helsingør 2 - Furesø 1 2. marts 2022  19:30 - 21:45 Familiecentret Løvdal (underetagen)
  • Fredensborg 1 - Furesø 5 3. marts 2022  19:45 - 21:45 Wilhelmsro hallen
  • Furesø 1 - Hakoah 1 7. marts 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Københavns BTK 6 - Furesø 4 7. marts 2022  19:00 - 21:45 Remisen
  • Cito 1 - Furesø 7 8. marts 2022  19:30 - 21:45 Hillerødgade Bad og Hal
  • Furesø 5 - Stenløse 1 9. marts 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 6 - Virum 6 9. marts 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Helsingør 3 - Furesø 2 9. marts 2022  19:30 - 21:45 Familiecentret Løvdal (underetagen)
  • Hillerød GI 6 - Furesø 3 9. marts 2022  19:30 - 21:45 Royal Stage
  • Furesø 1 - Københavns BTK 2 14. marts 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Allerød 2 - Furesø 2 15. marts 2022  19:30 - 21:45 Lillerød-Hal 4
  • Jægerspris 3 - Furesø 5 15. marts 2022  19:30 - 21:45 Kignæshallen
  • Furesø 4 - Brønshøj 7 16. marts 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Furesø 7 - AIF 3 16. marts 2022  19:00 - 21:45 Farum Arena Hal 5
  • Vakant 1 - Furesø 6 16. marts 2022  19:00 - 21:45
  • Jægerspris 2 - Furesø 3 17. marts 2022  19:30 - 21:45 Kignæshallen