Kamp Program (alle hold)

Her en en oversigt over alle kommende kampe i kronologisk orden for alle Furesø BTK’s hold

  • Furesø 1 - Virum 5 mandag, 21 oktober 2019  19:00 - 22:00
  • Furesø 3 - Esrum 1 mandag, 21 oktober 2019  19:00 - 22:00
  • Kildeskoven 2 - Furesø 2 tirsdag, 22 oktober 2019  19:00 - 22:00
  • Stenløse 1 - Furesø 7 tirsdag, 22 oktober 2019  20:15 - 22:00
  • Lavia 1 - Furesø 5 onsdag, 23 oktober 2019  19:00 - 22:00
  • Furesø 6 - Hillerød GI 9 onsdag, 23 oktober 2019  19:30 - 22:00
  • Furesø 4 - Herlev 8 onsdag, 23 oktober 2019  19:30 - 22:00
  • Veteran Furesø 2 - Lejre 1 lørdag, 26 oktober 2019  10:00 - 11:45 Kignæs­hallen
  • Veteran Furesø 1 - Posten Kbh 1 lørdag, 26 oktober 2019  10:00 - 11:45 Kignæs­hallen
  • Ungdom Frederiksværk 1 - Furesø 1 lørdag, 26 oktober 2019  10:00 - 12:00 Arresø Skole
  • Veteran Furesø 2 - Rødvig G&I 1 lørdag, 26 oktober 2019  12:00 - 14:00 Kignæs­hallen
  • Veteran Furesø 1 - Jægerspris 2 lørdag, 26 oktober 2019  12:00 - 14:00 Kignæs­hallen
  • Furesø 2 - Ballerup 4 mandag, 28 oktober 2019  19:00 - 22:00
  • Allerød 6 - Furesø 4 tirsdag, 29 oktober 2019  19:30 - 22:00
  • Esrum 3 - Furesø 6 tirsdag, 29 oktober 2019  19:30 - 22:00
  • Furesø 7 - Ballerup 6 onsdag, 30 oktober 2019  19:30 - 22:00
  • Furesø 5 - Cito 1 onsdag, 30 oktober 2019  19:30 - 22:00
  • Allerød 3 - Furesø 3 torsdag, 31 oktober 2019  19:00 - 22:00
  • Jægerspris 1 - Furesø 1 torsdag, 31 oktober 2019  19:30 - 22:00
  • Furesø 1 - Helsingør 2 mandag, 04 november 2019  19:00 - 22:00
  • Furesø 3 - Jægerspris 2 mandag, 04 november 2019  19:00 - 22:00
  • Brønshøj 9 - Furesø 5 tirsdag, 05 november 2019  19:30 - 22:00
  • Smørum 1 - Furesø 7 onsdag, 06 november 2019  19:00 - 22:00
  • Furesø 6 - Frederiksværk 4 onsdag, 06 november 2019  19:30 - 22:00
  • Furesø 4 - Fredensborg 2 onsdag, 06 november 2019  19:30 - 22:00
  • Allerød 4 - Furesø 2 torsdag, 07 november 2019  19:00 - 22:00
  • Vet Div Hvidovre - Furesø lørdag, 09 november 2019  10:30 - 13:00 Hirtshals Idrætscenter
  • Ungdom Hvidovre 2 - Furesø 1 lørdag, 09 november 2019  12:00 - 14:00 Frihedens Idrætscenter
  • Ungdom Slagelse 2 - Furesø 1 lørdag, 09 november 2019  14:00 - 16:00 Frihedens Idrætscenter
  • Vet Div Brønshøj - Furesø lørdag, 09 november 2019  15:30 - 18:00 Hirtshals Idrætscenter
  • Vet Div Furesø - Allerød søndag, 10 november 2019  12:30 - 15:00 Hirtshals Idrætscenter
  • Furesø 2 - Herlev 6 mandag, 18 november 2019  19:00 - 22:00
  • Dalby 1 - Furesø 6 mandag, 18 november 2019  19:30 - 22:00
  • Ballerup 3 - Furesø 3 tirsdag, 19 november 2019  19:00 - 22:00
  • Jægerspris 3 - Furesø 4 tirsdag, 19 november 2019  19:30 - 22:00
  • Furesø 7 - Hillerød GI 10 onsdag, 20 november 2019  19:30 - 22:00
  • Furesø 5 - Københavns BTK 8 onsdag, 20 november 2019  19:30 - 22:00
  • Allerød 2 - Furesø 1 torsdag, 21 november 2019  19:00 - 22:00
  • Veteran Furesø 2 - Karlslunde 1 lørdag, 23 november 2019  10:00 - 11:45 Karlslundehallerne
  • Veteran Furesø 1 - Haslev 1 lørdag, 23 november 2019  10:00 - 11:45 Farum Arena
  • Ungdom Furesø 1 - Dragør 1 lørdag, 23 november 2019  10:00 - 12:00 Arresø Skole
  • Ungdom Furesø 1 - Vig 1 lørdag, 23 november 2019  12:00 - 14:00 Arresø Skole
  • Veteran Furesø 2 - Jægerspris 1 lørdag, 23 november 2019  12:00 - 14:00 Karlslundehallerne
  • Veteran Furesø 1 - Allerød 1 lørdag, 23 november 2019  12:00 - 14:00 Farum Arena
  • Furesø 2 - Brønshøj 4 mandag, 25 november 2019  19:00 - 22:00
  • Furesø 1 - Herlev 3 mandag, 25 november 2019  19:00 - 22:00
  • B 77 7 - Furesø 5 tirsdag, 26 november 2019  18:45 - 22:00
  • Furesø 6 - Allerød 7 onsdag, 27 november 2019  19:30 - 22:00
  • Furesø 4 - Kildeskoven 4 onsdag, 27 november 2019  19:30 - 22:00
  • Brønshøj 6 - Furesø 3 onsdag, 27 november 2019  19:30 - 22:00
  • Frederiksværk 5 - Furesø 7 torsdag, 28 november 2019  19:00 - 22:00
  • Furesø 3 - Hillerød GI 7 mandag, 02 december 2019  19:00 - 22:00
  • KFUM 1 - Furesø 2 tirsdag, 03 december 2019  19:30 - 22:00
  • Frederiksberg BTK 2 - Furesø 1 onsdag, 04 december 2019  19:00 - 22:00
  • Virum 6 - Furesø 4 onsdag, 04 december 2019  19:00 - 22:00
  • Furesø 5 - Frederiksberg BTK 7 onsdag, 04 december 2019  19:30 - 22:00
  • Helsingør 5 - Furesø 6 torsdag, 05 december 2019  19:30 - 22:00
  • Veteran Furesø 2 - Hvidovre lørdag, 07 december 2019  10:00 - 11:45 Farum Arena
  • Veteran Dragør 1 - Furesø 1 lørdag, 07 december 2019  10:00 - 11:45 Hollænder­hallen
  • Veteran Posten Kbh 1 - Furesø 1 lørdag, 07 december 2019  12:00 - 14:00 Hollænder­hallen
  • Veteran Lejre 1 - Furesø 2 lørdag, 07 december 2019  12:00 - 14:00 Farum Arena
  • Furesø 1 - Frederiksværk 2 mandag, 09 december 2019  19:00 - 22:00
  • Furesø 2 - HBK 89 1 mandag, 09 december 2019  19:00 - 22:00
  • Team Egedal 2 - Furesø 3 tirsdag, 10 december 2019  19:00 - 22:00
  • Furesø 4 - Hillerød GI 8 onsdag, 11 december 2019  19:30 - 22:00
  • Furesø 6 - Fredensborg 3 onsdag, 11 december 2019  19:30 - 22:00
  • Herlev 10 - Furesø 7 onsdag, 11 december 2019  19:30 - 22:00
  • Ungdom Furesø 1 - Frederiksværk 1 lørdag, 14 december 2019  10:00 - 12:00 Farum Arena
  • Furesø 1 - Team Egedal 1 mandag, 06 januar 2020  19:00 - 22:00
  • Furesø 2 - Frederiksberg BTK 3 mandag, 06 januar 2020  19:00 - 22:00
  • Amager 11 - Furesø 5 mandag, 06 januar 2020  19:30 - 22:00
  • Slangerup 1 - Furesø 7 tirsdag, 07 januar 2020  19:30 - 22:00
  • Furesø 6 - Jægerspris 4 onsdag, 08 januar 2020  19:30 - 22:00
  • Furesø 4 - Esrum 2 onsdag, 08 januar 2020  19:30 - 22:00
  • Herlev 7 - Furesø 3 torsdag, 09 januar 2020  19:30 - 22:00
  • Furesø 3 - Helsingør 4 mandag, 13 januar 2020  19:00 - 22:00
  • Frederiksværk 3 - Furesø 4 tirsdag, 14 januar 2020  19:00 - 22:00
  • Furesø 5 - Brøndby BC 4 onsdag, 15 januar 2020  19:30 - 22:00
  • Københavns BTK 4 - Furesø 2 onsdag, 15 januar 2020  19:30 - 22:00
  • Furesø 7 - Jægerspris 5 onsdag, 15 januar 2020  19:30 - 22:00
  • Veteran Rødvig G&I 1 - Furesø 2 lørdag, 18 januar 2020  10:00 - 11:45 Karlslundehallerne
  • Veteran Haslev 1 - Furesø 1 lørdag, 18 januar 2020  10:00 - 11:45 Lillerød-Hal 4
  • Ungdom Furesø 1 - Hvidovre lørdag, 18 januar 2020  10:00 - 12:00 Farum Arena
  • Veteran Karlslunde 1 - Furesø 2 lørdag, 18 januar 2020  12:00 - 14:00 Karlslundehallerne
  • Ungdom Furesø 1 - Slagelse 2 lørdag, 18 januar 2020  12:00 - 14:00 Farum Arena
  • Veteran Jægerspris 2 - Furesø 1 lørdag, 18 januar 2020  12:00 - 14:00 Lillerød-Hal 4